Тернопільська поліцейська здобула на міжнародних змаганнях 5 золотих нагород (фото)

Капітан поліції Тетяна Зведенюк, у складі Національної збірної України, здобула п’ять золотих медалей на міжнародному турнірі Strong Spirit’s Games.

Змагання пройшли 11-13 жовтня в Мадриді в рамках престижного спортивного конкурсу Arnold Classic Europe, повідомили у Головному управлінні Нацполіції краю. Цей захід об’єднав ветеранів війни, учасників бойових дій і поранених військовослужбовців з різних країн, а для української збірної став дебютним.

Поліцейська з Тернополя здобула перемогу в п’яти дисциплінах: жим лежачи на максимальну вагу і на кількість повторень, ейрбайк, веслування на 100 метрів та на 100 секунд. Збірна України, до складу якої увійшли 50 ветеранів війни та військовослужбовців, досягла рекордного результату, завоювавши найбільшу кількість золотих нагород.

Тетяна Зведенюк – майстер спорту з пауерліфтингу і має за плечима понад 50 перемог у різних змаганнях. Вона зазначає, що спорт є невід’ємною частиною її життя, яка зміцнює її як фізично, так і морально.

“Щоденні тренування допомагають кожному поліцейському ставати сильнішими духом і тілом. Участь у міжнародних змаганнях для мене – велика честь”, – каже жінка.

Поєднуючи службу з активним спортом, Тетяна працює оперуповноваженою управління карного розшуку ГУНП у Тернопільській області та має статус учасника бойових дій. Наприкінці 2022 року вона у складі зведеного загону тернопільських поліцейських виконувала обов’язки на деокупованих територіях Харківщини, допомагаючи місцевим жителям і патрулюючи блокпости.