Спортсмени зі Збаража здобули перемогу на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби (фото)

У Чернівцях відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті майстра спорту Євгена Слободяна.

У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів із 23 команд, серед яких були представники різних міст України та Молдови.

Вихованці Збаразької школи боротьби досягли чудових результатів. Про це повідомив у Facebook тренер борців Петро Король.

Зокрема, Віталій Ткач виборов “золото” у ваговій категорії до 52 кг. Олесь Чорний здобув “бронзу” у категорії до 24 кг. Ярина Чорна завоювала 3-тє місце у ваговій категорії до 27 кг.