загиблий Герой 31-річний Андрій Яремчук У селі Якимівці, що на Лановеччині, сусіди загиблого Героя 31-річного Андрія Яремчука відмовилися перейменовувати вулицю в пам’ять про нього.
Про це у соцмережах повідомила дружина загиблого бійця Діана, а також односельці та друзі Андрія.
“Якщо коротко в селі Якимівці Лановецького району пройшло голосування за перейменування вулиці на честь “Янкі” (загиблого Андрія Яремчука – на цій вулиці він народився та виріс, на цій вулиці живуть його батьки). Десь 30 відсотків проти, коли я стала вияснювати хто ці люди, виявилося, що це люди, які переховують своїх синів за кордоном, або “віруючі”, які напевно чекають “русский мир” наточили інших не голосувати “за”, –повідомила дружина Діана на сторінці Андрія в Інстаграм, яку вона веде після його смерті.
У селі “Тернополянам” підтвердили, що справді староста проводила опитування жителів вулиці Центральна у Якимівцях щодо перейменування вулиці в пам’ять про загиблого Героя, який їх захищав, і орієнтовно 30 відсотків його сусідів висловилися проти, або ж просили час подумати.
Чому ці люди проти – сказати важко, але ось, що вони коментують в соцмережах.
“В нас воює близько 40 хлопців,для нас вони всі герої,ми низько схиляємо голови і три загиблих,хтось може сказати,хто з них більший .герой,а хто ні,ми всі молимось за їх вічний спокій,йде війна і скромність була б доречна”, – відзначила у соцмережах Надія Ткачук, жителька села Якимівці.
Попри неадекватність сусідів, рідні та близькі все ж таки подали прохання у Лановецьку міську раду на перейменування вулиці Центральна у Якимівцях на вулицю Андрія Яремчука.
Нагадаємо, у жовтні 2023 року обірвалось життя 31-річного захисника з Лановецької громади Андрія Яремчука.
Боєць – виходець з села Якимівці. Служив у військовій частині А0504.
Був командиром загону в елітному підрозділі ГУР – “Артан” – пожертвував собою, щоб врятувати своїх підопічних побратимів
У військового залишилися батьки, брат з інвалідністю, молода дружина та маленький синочок.
Співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять Герою.