У Тернопільському футбольному клубі “Нива”, чергове поповнення.
У медичному штабі «Ниви» прийнялм на роботу нового лікаря.
“Вакантну посаду лікаря футбольного клубу «Нива» відтепер обійматиме 23-річний спеціаліст Марʼян Павлишин. Він приєднався до команди напередодні матчу Кубка України та уклав із клубом повноцінний трудовий контракт. Вітаємо у команді та бажаємо успіху”, – йдеться у дописі ФК “Нива”.