Поліцейські Тернопільщини викрили неповнолітнього шахрая.
Юнак замовив через інтернет-магазин електронну сигарету, а коли оглядав її на пошті, непомітно поміняв на вже використаний пристрій.
До правоохоронців звернувся працівник одного із відділень пошти Тернопільського району, який виявив невідповідність товару.
“Хлопець попросив у співробітника пошти оглянути посилку, а коли той відвернувся, підмінив товар на інший та відмовився від замовлення. Шахрайські дії зафіксували камери відеоспостереження”, – повідомили у Нацполіції краю.
Правоохоронцям вдалось встановили особу зловмисника. Ним виявися 17-річний житель Тернополя.
Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення тернополянину про підозру. За скоєне юнаку загрожує покарання від штрафу до трьох років обмеження волі. Триває досудове розслідування.