Близько опівночі тернополяни бачили яскраві спалахи в районі «Східного», неподалік міського стадіону. Дивіться на відео, що відбувалося! Як розповіли очевидці, спалахи, схожі на вибузи та дим бачили близько 00:20. Вони тривали кілька хвилин. Бачити це можна було з інших мікрорайонів. В управлінні ДСНС у Тернопільській області журналістам «20 хвилин» пояснили, що сталось замикання електрощитової. Аварію ліквідували. Потерпілих немає. Який вигляд мали спаласи дивіться на відео!
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.