У м. Тайбей (Тайвань) з 14 по 23 липня 2024 року проходив Дефлімпійський чемпіонат світу з легкої атлетики, де відзначилася і тернопільська спортсменка.
Так, у змаганнях зі стрибків у висоту серед спортсменів з порушенням слуху тернополянка Руслана Муравська посіла третє місце та виборола бронзову нагороду.
Руслана – вихованка Михайла Васірука та ДЮСШ «Інваспорт». Зазначимо, що це вже не перше значне досягнення спортсменки. Адже цьогоріч на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні вона стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту та з естафетного бігу 4 по 400 метрів, а ще дві срібні медалі Руслана Муравська здобула у естафеті 4 по 200 метрів та дисципліні біг на 60 метрів з бар’єрами. У і на Дефлімпійських іграх у 2022 році вона стала срібною призеркою.
До слова, спортсменка була стипендіаткою Тернопільської міської територіальної громади, а зараз отримує стипендію Президента України за визначні спортивні досягнення.