На Тернопіллі оперативники управління карного розшуку та управління стратегічних розслідувань виявили факт незаконного виробництва та збут тютюну.
«З’ясувалося, що злочину причетна ОЗГ, куди входили четверо осіб. Підпільний бізнес організував 33-річний житель Мельнице-Подільської селищної громади. У спільники взяв трьох своїх знайомих. Зловмисники, розуміючи, що зайняття таким видом діяльності вимагає відповідній дозволів та ліцензії, робили це підпільно.
Кожен з учасників виконував свої завдання з пошуку сировини, її сушіння, подрібнення, реалізації. Аби приховати протиправний бізнес, ділки через Інтернет налагодили канал збуту підакцизної продукції», – розповідають в ГУНП у Тернопільській області.
Під час санкціонованих обшуків у зловмисників було вилучено понад тонну сировини, майже 100 кілограмів подрібненого тютюну та обладнання з допомогою якого здійснювалося виробництво підакцизного товару.
Процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні здійснює Тернопільська обласна прокуратура. Усім чотирьом зловмисникам оголошено підозри за частинами 1 та 2 статті 204 Кримінального кодексу України – незаконне придбання з метою збуту, транспортування та зберігання з цією метою, а також збут незаконно виготовленого тютюну. Організатор нестиме відповідальність ще й за створення організованої групи.