24 липня виконавчий комітет Тернопільської міської ради ухвалив рішення про виділення коштів на термомодернізацію житлового будинку. Про це повідомили в Тернопільській міьскій раді. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ЗЕЛЕНИЙ-ДВІР» спрямовали кошти у сумі 923 655 грн для придбання матеріалів та виконання робіт з капітального ремонту — термомодернізації житлового будинку за адресою вул. Зелена, 30. Це рішення спрямоване на покращення умов проживання мешканців будинку шляхом проведення капітальної термомодернізації, що дозволить знизити енергоспоживання та підвищити енергоефективність будівлі.
Відео дня
Нагадаємо, Тернопільська міська рада збільшила частку співфінансування з міського бюджету на проведення робіт з термомодернізації за програмою «Енергодім».
Читайте також:
Від 11 тисяч гривень до 32 тисяч доларів: які енергорішення пропонують мешканцям ОСББ
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.