Спортсмен з Андрій Мазанович перших днів війни мобілізувався до Збройних сил. 20 липня героя провели в останню путь. Про загибель Андрія Мазановича наші журналісти розповідали раніше. З початком повномасштабного вторгнення Андрій добровільно пішов у військо і уже за декілька місяців з побратимами, серед яких і мешканці Вишнівецької громади, захищав нас на передовій. — В мирному житті Андрій був майстром спорту з пауерліфтингу, чемпіоном України та Європи. Його життя в певний період було тісно пов’язане з Вишнівцем, де його любили і поважали. Андрій був життєрадісним, хотів розвивати улюблений вид спорту, ростити і виховувати сина, для якого був беззаперечним авторитетом і героєм. В пам’яті кожного, хто знав Андрія залишиться його щира усмішка, — написали в громаді.
Відео дня
20 липня Андрія Мазановича з почестями зустрічали в рідному Кременці.
Відео з прощання опублікувала місцева журналістка Зоя Кап’юк.
— Ціна свободи українського народу надзвичайно висока й страшна. Ми маємо пам’ятати про це, пам’ятати, яку ціну ми платимо за право бути вільними українцями в своїй Україні.Андрій Мазанович нині серед Війська Господнього, охороняє рідних та Україну з Небес. Вічна пам’ять його душі! Вічна слава його подвигу в ім’я Батьківщини, — написала вона.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» публікували прохання рідних загиблого рятувальника з Тернопільщини. Вони просять підписати петицію про присвоєння йому звання Герой України.
Читайте також:
Понад 2 роки вважався зниклим безвісти — на війні загинув житель села Буданів Роман Шкрибайло
На фронті загинув солдат з Тернопільщини Юрій Стасишин
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.