Жовто-зелені повернулися з тренувальних зборів у Брюховичах.
Другий етап підготовки “Ниви” до сезону 2024/25 стартував 3 липня і тривав до 17-го. За цей період у команди відбулось 4 спаринги та один вихідний день.
У чотирьох контрольних поєдинках підопічні Євгена Калиниченка одержали дві перемоги, одного разу зіграли внічию та одного разу зазнали поразки. Різниця забитих та пропущених голів – 11/8.
Кращим бомбардиром другого збору став Андрій Різник, в активі якого одразу 5 забитих мʼячів.
“По завершенню матчу із львівськими “Карпатами”, “Нива” вирушила у Тернопіль. Тренерський штаб на чолі із Євгеном Калиниченком дав 2 дні вихідних команді, після чого, футболісти зберуться 20 липня на спортивному комплексі “Ватра” для безпосередньої підготовки до старту нового сезону”, – повідомили у пресслужбі ФК.
Статистика матчів другого збору:
- 6 липня “Куликів-Білка” 0:3 “Нива” (Різник, Галадей, Довбецький)
- 10 липня | “Нива” – “Звягель” 1:3 (Галадей)
- 14 липня | “Верес” – “Нива” 2:4 (Різник (3), Напуда)
- 10 липня | “Карпати” – “Нива” 3:3 (Галадей, Козак, Різник)