Трагічну звістку сповістили в поліції Тернопільської області.
“Колектив поліції Тернопільщини висловлює щирі співчуття з приводу смерті колеги. Передчасно пішла із життя дільнична офіцерка поліції сектору полiцейської дiяльностi № 2 (м. Шумськ) старша лейтенантка полiцiї Надiя Мельник. Їй було лише 24 роки. Поліцейська прийшла на службу в поліцію у 2021 році. Зарекомендувала себе відповідальним, старанним працівником. Світла пам`ять про Надію назавжди залишиться в серцях колег по роботі, друзів та знайомих. Хай земля буде пухом та вічна пам’ять”, – відзначили у поліції.