Зі слів очевидців, дорожньо-транспортна пригода сталася на трасі М-30. На місці працюють спецслужби. На відео чітко видно, що кабіна водія вантажівки повністю зім’ята. Інформацію підтвердила і т.в.о. старшого інспектора Патрульної поліції в Тернопільській області Віталія Щупляк. — 24-річний водій вантажівки Renault, рухаюючись в сторону Тернополя, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення із транспортним засобом камАЗ. Патрульні регулюють дорожній рух та складають адміністративні матеріали на водія Renault. Обійшлося без травмованих, — каже пані Віталія.
Відео дня
Патрульні закликають водіїв завжди мати при собі усі необхідні документи: водійське посвідчення, реєстраційний документ на автомобіль та слідкувати за чинністю поліса страхування. За наявності страхового поліса можна оформити європротокол — це зручний спосіб оформлення ДТП без травмованих.
Нагадаємо, 10 липня біля цього села зіткнулося шість транспортних засобів, зокрема три вантажівки, рейсовий автобус та два позашляховики. Рятувальники дістали постраждалих.
Читайте також:
Смертельна аварія на «Дружбі»: Тернопіль прощається з Настею, її друзі у реанімаціях
У Дарахові водійка в’їхала в електроопору — постраждала дитина
Одному із потерпілих у ДТП на «Дружбі» сьогодні 18. За життя трьох пасажирів і водія далі борються
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.