Волонтер Сергій Цитриков з Тернополя розпочав другий благодійний заїзд Тернопільщиною на кріслі колісному.
Його мета — зібрати гроші на FPV-дрони для українських захисників.
“Саме сьогодні пан Сергій приїхав у Зборівську міську громаду де і переночує в місцевому готелі. Волонтер Сергій Цитриков буде збирати кошти на придбання деталей для FPV-дронів (локація – ринок нашого міста у середу) після чого продовжить свій заїзд в Козівську громаду. Просимо усіх небайдужих долучитися до збору коштів.Кожен ваш донат важливий для наших Захисників. Прошу, не будьте байбужими! Кожна гривня важлива”, – відзначив міський голова Зборова Руслан Максимів.
“Сьогодні до Козівської громади завітав волонтер Сергій Цитриков, який розпочав другий благодійний заїзд Тернопільщиною на кріслі колісному. Його мета – збір коштів на придбання Fpv-дронів для наших оборонців. Вирішили з колективом підтримати його ініціативу. Передав пану Сергію зібрані працівниками селищної ради кошти в сумі 5300 гривень. Завтра, 18 липня, з 8:00 до 11:00 год. волонтер збиратиме кошти на автовокзалі нашого селища. Сьогодні дрони – велика необхідність на фронті. Тому прошу всіх, хто має змогу – підтримати даний збір. Тільки консолідувавши зусилля – зможемо перемогти!”, – розповів Сергій Добалюк, селищний голова Козови.