Відкриття унікальної виставки картин відбудеться 16 липня у Тернопільському обласному художньому музеї. Виручені кошти від продажу картин йдуть на допомогу підрозділу ССО, в якому працював Денис Кривий. Про відкриття виставки, яке відбудеться 16 липня о 15.00 повідомляють у Благодійному Фонді СЯО. — До вашої уваги унікальна природа Миколаївщини. Картини продаються під замовлення з доставкою на Нову Пошту. Тож обирайте роботу, що потрапила вам в серце і в такий спосіб долучайтесь до підтримки ЗСУ. Виручені кошти йдуть на допомогу підрозділу ССО, в якому працював Денис, — йдеться в повідомленні.
Відео дня
Український фотограф-натураліст Денис Кривий, автор численних публікацій в медіа – від первомайського сайту «ГардСity» (Миколаївщина) до National Geographic Ukrainе, боєць Сил спеціальних операцій загинув 11 травня 2023 року в боях за Бахмут.
Світлини Кривого публікувалися в National Geographic, він тримав блакитну стрічку FIAP. Денис Кривий займався пейзажним та репортажним фото, опанував анімалістику, аерофотографією. Зараз його кадри прикрашають путівники національного природного парку «Бузький Гард».
Експозиція діє з 16.07 по 07.08
З 9:30 до 17:30 год Вихідний – субота
Квитки – 50/25 грн
Адреса: С. Крушельницької, 1
Нагадаємо, раніше наші журналісти розповідали про гуртки, майстер-класи та вистави: де та як весело провести літні канікули в Тернополі
Читайте також:
У підземеллі музею відкрили виставку, натхненну роботами художниці-десидентки
Літні дитячі табори: кращі варіанти та поради (партнерський проєкт)
У Тернополі виділили майже 2,6 млн гривень на техніку для школярів
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.