У Тернопільській міській раді кажуть, що найближчим часом дадуть таки можливість місцевим мешканцям проголосувати за нову дату початку навчального року.
9 липня Тернопільська міська рада оприлюднила голосування, що мало тривати до 17 липня щодо можливості початку нового навчального року для школярів громади уже 19 серпня. На момент запуску 80 відсотків тернополян були проти початку нового навчального року 19 серпня, а 20 відсотків були за.
Та станом на сьогодні сторінка голосування не активна, віддати свій голос неможливо.
У мерії пояснили – стався збій і голосування буде продовжене.
«У зв’язку із технічними неполадками на стороні сервера, тимчасово не працює голосування щодо можливості початку нового навчального року 19 серпня, яке було запущене 9 липня на платформі e-dem та мало тривати до 17 липня. Наразі триває розв’язання цієї проблеми та відновленням роботи платформи», – інформують в ТМР.
Обіцяють, що голосування буде продовжено на той же час, протягом якого система не працювала.
Про відновлення голосування та нові терміни буде повідомлено додатково.