Тернополяни на своїх сторінках у соцмережає поширюють фото нічних блискавок. — Люблю їх ловити. І нічого не можу з собою вдіяти, — написала Марися Стахів.
— Краса несусвітня, — написала Дарця Веретюк. — Простягало руки, гупало ногами, сміялось на весь горизонт, язика навіть показувало (8фото), спину вигинало, проростало кущами, кронами дерев і їх корінням, шугало птахами вогненними, плело павутинки, нитками вишивало невідомими швами, баранцями закручувало, кониками стрибало і чого тільки не робило.
Відео дня
Фото вечірнього неба над Тернополем із блискавками опублікував на своїй сторінці Антон Марчевський.
— Блискавки, вечір 14 липня 2024 року, — написав Антон.
Нагадаємо, раніше тернополяни в мережі викладали фото хмар перед зливою.
Читайте також:
Фото вражаючих хмар перед зливою тернополяни поширюють у соцмережі
Тернополяни в соцмережі поділилися фотографіями розкішної веселки
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.