Гніздо ос вранці 12 липня виявили тернопільські рятувальники у пісочниці ігрового майданчику однієї із початкових шкіл у м. Тернополі. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС в Тернопільській області. Рятувальники зібрали гніздо ос та після відловлення випустити у природне середовище за межами населеного пункту.
Відео дня
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що рятувальники зняли гніздо бджіл з дитсадка у Тернополі.
Читайте також:
Гніздо бджіл з дитсадка у Тернополі зняли рятувальники
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.