Тернопільські волонтери збирають кошти на 5 контейнерів-холодильників. Тернополянин Тарас Герман, волонтер гуманітарної місії «На Щиті», каже, що зібраних коштів не вистачає, тому він продає своє авто. Нижче подаємо посилання на банку і номер картки, щоб підтримати ініціативу. Про це волонтери повідомляють у групі ЗМІ Тернопіллля. — На превеликий жаль, назбирати донатів на контейнер-холодильник не вдається…..А це велика необхідність для зберігання при високих температурах тіл загиблих Героїв … Вчора було +41. Я вирішив продати свій Volkswagen Golf+ щоб придбати обладнання…, — написав тернополянин Тарас Герман. — Контейнер вартує біля 7000 Євро. Один Golf = 1 контейнер! А контейнерів потрібно більше 5!
Відео дня
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5SU1mvJvnX
Номер картки банки
5375 4112 2010 6830
PayPal: [email protected]
Карта Приват в EUR
4731219635987369
Карта Приват в $
4149499097078826
За необхідністю волонтери нададуть реквізити фонду Юа Фрідом для юросіб.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що тернопільські волонтери спільно з підприємцями провели благодійний аукціон. Кошти збирали на безпілотний літальний апарат «ГОР», який допоможе захисникам на Донеччині.
Читайте також:
«Одна аптечка – одне врятоване життя»: у Тернополі провели благодійний захід
Тернопільські волонтери зібрали на аукціоні 140 000 гривень на підтримку ЗСУ
Відмовились від випускного і купують дрон для захисників: підтримайте збір школярів з Чорткова
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.