10 липня о 09:37, до рятувальників надійшло повідомлення про гніздо бджіл на покрівлі одного із дитячих садочків у м. Тернополі. Про це повідомили в аварійно-рятувальному загоні ДСНС Тернопільщини. На місце події було направлено групу рятувальних робіт. Гніздо бджіл знаходилось на покрівлі під металевим листом перекриття.
Відео дня
О 10:46 рятувальним відділенням вдалося зібрати комах та випустити у природне середовище за межами населеного пункту.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.