У Заліщиках запрацювали водяні арки, які розпорошують воду аби допомогти жителям та гостям міста легше пережити спеку. Про це 9 липня повідомили в Заліщицькій міській раді. Арки розташовані біля міського будинку народної творчості, на центральному майдані міста та біля магазину НОРМА по вул. Маковея. Усі охочі можуть прийти і охолодитися, зазначають у міській раді.
Відео дня
Нагадаємо, за прогнозами синоптиків, у найближчі дні температура повітря на Тернопільщині сягатиме +31+38 градусів.
Читайте також:
У Тернополі ввімкнули освіжаючі парасолі
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.