Днями, Гусятинський краєзнавчий музей отримав у подарунок цінний експонат.
Церковна громада передала у музей стародавній орган.
“Маємо ще одне цікаве поступлення від церковної громади села Суходіл. Церковний орган виробництва Францішека Бучака в Львові. На жаль за десятки років перебування у підвалі в аварійному стані, але ми трішки підреставруємо і буде оригінальний експонат у музеї”, -відзначили у музеї.