Від початку російської агресії у 2014 році, 2-га Галицька бригада бере активну участь в обороні України. Про урочистості з нагоди Дня Бригади повідомляють у прес-службі. — Військовослужбовці бригади виконували бойові завдання в рамках Антитерористичної операції та Операція Об’єднаних сил. Тоді ж бригада понесла перші бойові втрати. Після початку повномасштабного вторгнення, наші гвардійці у складі Сил оборони регулярно виконують бойові завдання, стримуючи та знищуючи ворога на найгарячіших ділянках фронту, — йдеться в повідомленні.
Відео дня
Під час урочистостей з нагоди Дня частини командир 2-ї Галицької бригади полковник Євгеній Василенко висловив щиру вдячність своїм підлеглим.
— Своєю мужністю та вірністю ви довели, що 2-га Галицька бригада заслужено вважається командуванням НГУ однією з найкращих у складі Національної Гвардії. Дякую за службу воїнам-захисникам! Бажаю не втрачати наснагу у виконанні складної і водночас почесної місії – боронити Батьківщину від ворога. Вірю, що наша перемога не забариться. Завдяки вашій стійкості та хоробрості ми кожного дня наближаємо цю довгоочікувану мить, — зазначив він.
З нагоди Дня частини урочистості відбулися і в Тернополі, де також служать гвардійці. Медалями «За службу Україні» та цінними подарунками військовослужбовців тернопільського підрозділу 2 Галицької бригади Національної гвардії України нагородили представники місцевої влади.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що тернопільська 105 окрема бригада тероборони ЗСУ 27 червня відзначала шосту річницю з дня створення.
Читайте також:
Тернопільському капітану Сергію Королю присвоїли звання Героя України (посмертно)
105 окрема бригада сил ТрО отримала бойовий прапор
Військові тернопільської 105 окремої бригади ТрО отримали нагороди від Міністра оборони
Усіх об’єднала війна: у Тернополі показали фільм про 105-у бригаду тероборони (РЕПОРТАЖ)
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.