У соцмережах з’явилася інформація про нестачу крові у Тернополі.
Такі заяви спростував керівник Тернопільського центру крові Василь Хомінець. За його словами, у закладі більш, ніж достатня кількість крові усіх груп і резусів.
«На деяких інтернет ресурсах і в соціальних групах розповсюджуються заклики, про нагальну термінову потребу в здачі крові. Офіційно повідомляю, що станом на сьогодні в Тернопільському обласному центрі служби крові є більш, ніж достатня кількість крові всіх груп і резусів, а тому наразі немає необхідності в її надмірному накопиченні, тому, що компоненти крові мають обмежений термін придатності», – зазначив Василь Хомінець.
Щоб долучитися до донорського руху, потрібно телефонувати за номером 066 121 40 73 і залишати свої контакти і групу крові.