У Кременецькому районі місцеві жителі розпочали підготовку до національного спротиву.
Так, днями, у Кременецькій громаді відбулися навчання з підготовки громадян до національного спротиву.
“Днями група ДФТГ №1 Кременецької міської ради проводила тренінг у Білокрицькому старостаті Кременецької міської територіальної громади для місцевої навчальної групи. Під керівництвом інструкторів учасники ознайомлювалися зі зводом законів військової служби, опановували основи військової топографії та здобували практичні навики із надання медичної допомоги”, – розповіли у Кременецькій РДА.