Хронічних боржників водоканал відключає від каналізації. Тому неплатників закликають якнайшвидше оплатити комунальні послуги. Із березня спеціалісти «Тернопільводоканалу» відключили від каналізації 81 квартиру. 36 абонентів уже оплатили заборгованість, відтак їхні домівки — знову з з доступом до каналізації! Про це повідомили в «Тернопільводоканалі». — Але ще близько 1000 жителів Тернополя — під загрозою зіткнення з проблемою непрацюючого туалету, — зазначає пресслужба підприємства.
Відео дня
Неплатників закликають якнайшвидше оплатити комунальні послуги.
Мають борги понад 3 тисячі гривень
— Деякі наші абоненти не зважають на важливий обов’язок — оплату комуналки. Місяцями, а то й роками боргують за централізоване водопостачання та водовідведення. І що найприкріше, ігнорують будь-які звернення нашого підприємства з пропозицією розтермінування заборгованості, — йдеться у повідомленні водоканалу. — Люди могли б поступово оплатити борг частинами й забути про проблему назавжди. Але ж ні. Таке враження, що деяким споживачам комфортніше залишатися в статусі «злісний боржник».
У водоканалі зазначають, що є боржники, які не сплатили 3 тис. грн чи більше за послуги «Тернопільводоканалу». Відтак хронічних боржників відключають від каналізації.
— Звісно, представники водопровідно-каналізаційної інспекції перед тим надсилають попередження абонентам (не менше, ніж за 30 днів до дати відключення). І прибувають до оселі лише після спілкування з головами ОСББ (ми врахували зауваження жителів міста!).
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що тернополяни змушені платити за зайві кубометри води, яких вони не використувували, згідно з нарахуваннями за загальнобудинковим лічильником. Одній тернополянці, яка звернулася в редакцію, за місяць нарахували понад 25 кубів води.
Читайте також:
1-3 куби води за загальнобудинковим лічильником нарахували 24% тернополян — опитування «20 хвилин»
Винні сусіди чи проблема з лічильниками? Чому приходять захмарні платіжки за втрати води у будинках
Минулоріч не нараховували, а зараз додали за загальнобудинковий лічильник. Кому як рахують?
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.