Відійшла у вічність студентка факультету філології та журналістики ТНПУ Оксана Олійник. Сумну звістку 15 травня повідомили пресслужба ТНПУ. — З великим сумом повідомляємо про трагічну втрату — сьогодні у засвіти пішла студентка 4 курсу факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Оксана Олійник, — йдеться у повідомленні. Оксана була гордістю ТНПУ, брала участь у всіх олімпіадах та конкурсах ім. Яцика, завжди займала призові місця, перемагала, відзначалася своєю відмінністю, а також була надзвичайно прекрасною людиною з великим добрим серцем і незламним духом, пишуть викладачі та друзі Оксани у соцмережах. Це невимовна втрата для усіх.
Відео дня
— Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Оксани, а також усій академічній родині. Нехай її світла душа знаходить спокій у Царстві Небесному. Вічна пам’ять та спокій Оксані Олійник, — йдеться у тексті співчуття.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що у Львові загинув студент із Тернополя, який був у розшуку.
Читайте також:
Під колесами потяга у Львові загинув студент із Тернополя, який був у розшуку
.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.