У Тернополі ремонтуватимуть аварійну ділянку водогону на просп. Степана Бандери — 15 Квітня. Тому мешканцям Східного і Дружби воду можуть подавати з пониженим тиском або її тимчасово не буде. Упродовж чотирьох днів — з 21 по 24 травня — у мікрорайони «Східний» та «Дружба» вода може подаватися з пониженим тиском. Про це повідомили в КП Тернопільводоканал.
Відео дня
— До уваги тернополян! З 21 травня по 24 травня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт із переключення аварійної ділянки по просп. Степана Бандери — 15 Квітня вода у мікрорайони «Східний» та «Дружба» може подаватися з пониженим тиском або бути тимчасово відсутня (в години інтенсивного споживання води на верхніх поверхах будинків), — йдеться у повідомленні.
На підприємстві перепрошують споживачів за незручності та просять запастися водою.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що 15 травня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на водопровідній мережі за адресою вул. Текстильна—Енергетична з 09.00 до 21.00 год. не буде води в житлових будинках та адміністративних приміщеннях на вул. Текстильна (до колії); вул. Енергетична; пр-т Злуки (до житлового будинку № 25). вул. Галицька № 29, 29б, 38, 40.
Читайте також:
У Тернополі від каналізації відключені 45 квартир
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.